FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Mapa GoogleMapa Google

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy to ciąża urojona?
Autor Wiadomość
Brn 

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011 18:20   Czy to ciąża urojona?

Moja suczka ok 3 tygodni temu skonczyla pierwsza cieczke i od tego momentu urosly jej nieco sutki, nie przejmowalem sie tym dopoki nie zobaczylem, ze robia jej sie wieksze "piersi", ewidentnie zbiera sie tam cos, sa twardawe... Generalnie zauwazylemze duzo wiecej je, zrobila sie taka piesciocha z niej.Czy to sa objawy urojonej ciazy? Podczas cieczki raczej nie bylo sytuacji, aby byla sam na sam z innym psem, wiec ciaza raczej odpada, miejmy nadzieje :)
Co robic?

ewe 

Wysłany: Pią 28 Paź, 2011 18:31   

Normalka :) Nie daj jej wpaść w "mamusiny " nastrój . Dużo ruchu , mniej kaloryczne jedzonko ..takie lekkie niedojadanie . Nie miziać jej nadmiernie po tych cycuchach i koniecznie zająć czymś dziewczynę . Na razie nic złego się nie dzieje ..ot taki zwykły pocieczkowy stan rozkojarzenia :)

Brn 

Wysłany: Sob 29 Paź, 2011 13:43   

No to dobrze, bo juz zaczynalem sie martwic :) a czy to "mleko" samo jej nziknie? czy trzeba to z wetem obgadac?

ewe 

Wysłany: Sob 29 Paź, 2011 16:05   

Hej, tam nie mleka :) To są pewnie powiększone gruczoły mleczne zwykle po cieczce tak bywa i same się później obkurczają . Jeśli pojawiłoby się mleko to wtedy jest problem i do weta . Ale stan taki jak opisujesz to raczej normalka.

Mala 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 19:04   

Witam,

Mam problem z moja sunia Lili. Lili dokladnie 22 kwietnia skonczyla roczek i obecnie ma 2 cieczke ale cieszka trwa juz przeszlo miesiac pojawila sie u niej ciemnobrazowa wydzielina niewiem czy to jest czasem urojona ciaza czy ropomacisz prosze o pomoc.

Bogusław1960 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 19:26   

Do weterynarza ale to już. Suka nie może mieć 2-óch rui w ciągu 1,5 miesiąca.Pozdrawiam i czekam na odp.

Mala 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 19:55   

Bogusław1960 napisał/a:
Do weterynarza ale to już. Suka nie może mieć 2-óch rui w ciągu 1,5 miesiąca.Pozdrawiam i czekam na odp.

zle zrozumiales to jest 2 cieszka jej pierwsza miala jak miala 8 miesicy teraz jest 2 cieczka ma spuchniete drogi rodne i ciecknie z nich ciemnobrazowa wydzielina dlatego prosze o jakoms pomoc czy to ciaza urojona czy ropomacicz

Żaba i Aga 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 21:08   

A czy ktoś z nas jest jasnowidzem? :shock: Zamias iść z psem do weta to pytasz na forum. Żeby tylko sie nie okazało, że nie masz już po co tego weta odwiedzać :twisted:

Bogusław1960 

Wysłany: Sob 26 Maj, 2012 21:27   

Mala napisał/a:
Mam problem z moja sunia Lili. Lili dokladnie 22 kwietnia skonczyla roczek i obecnie ma 2 cieczke ale cieszka trwa juz przeszlo miesiac
Doskonale zrozumiałem, ŻADNA SUKA nie może mieć DWÓCH RUI w ciągu 1,5 do 2 -óch miesięcy. Ale to biegiem do weta. Normalnie ręce opadają :evil: :twisted: :tup:

Mala 

Wysłany: Nie 27 Maj, 2012 09:09   

pierwsza ruie miala jak jak miala 8 miesiecy i przebiegla prawidlowa teraz ma kolejna ruie i ma gorzej spuchniete drogi rodne i pojawila sie ciemno brazowa wydzielina i ruia trwa juz przeszlo miesiac napisalam wyrzej ze pierwsza ruia byla jak miala 8 miesiacy a teraz to jest jej 2 ruia

joasiunia19853 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012 09:40   

Mala, po prostu idź do weterynarza i głowa do góry będzie dobrze tu na forum są ludzie (hodowcy i nie tylko) którzy nie raz i nie dwa czytali posty z pytaniami o zdrowie i dla tego się denerwują bo wiedza ,że ludzie często chcą "leczyć" boksia wirtualnie a tak sie nie da sama leczyłam Hektora skórę wirtualnie i uwierz mi nic dobrego z tego nie wyszło a i tak wylądowałam u weta i skazałam psa na długie leczenie antybiotykami :/ bo zamiast iść od razu próbowałam wirtualnie :( idź do weta im szybciej tym lepiej i dla Ciebie i dla psa :]

Mala 

Wysłany: Nie 27 Maj, 2012 10:04   

joasiunia19853 napisał/a:
Mala, po prostu idź do weterynarza i głowa do góry będzie dobrze tu na forum są ludzie (hodowcy i nie tylko) którzy nie raz i nie dwa czytali posty z pytaniami o zdrowie i dla tego się denerwują bo wiedza ,że ludzie często chcą "leczyć" boksia wirtualnie a tak sie nie da sama leczyłam Hektora skórę wirtualnie i uwierz mi nic dobrego z tego nie wyszło a i tak wylądowałam u weta i skazałam psa na długie leczenie antybiotykami :/ bo zamiast iść od razu próbowałam wirtualnie :( idź do weta im szybciej tym lepiej i dla Ciebie i dla psa :]

Joasiunia dziekuje bardzo chociasz ty jestes mila wiem i rozumiem taz innych ale nie obenis sie czlowieka po jednym poscie na forum skoro sie go nie zna dziekuje ci za odpowiedz.

Bogusław1960 

Wysłany: Nie 27 Maj, 2012 14:20   

Przecież My jesteśmy mili,gdyby inaczej było,przeszlibyśmy koło Twojego postu i koniec. Lubimy faflochy i chcemy,żeby były wszystkie zdrowe,wesołe i szczęśliwe faflochowatym szczęściem. Jeżeli z TEGO OTWORU wycieka coś innego niż mocz, czy krew podczas rui,to się natychmiast ale to NATYCHMIAST zasuwa do weta,a nie siedzi na forum i próbuje się domyślać co za paskudztwo LILI wycieka :twisted: pozdrawiam i życzę powodzenia,oby to była błahostka. Daj znać i się nie obrażaj bo nie ma na co.

joasiunia19853 

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie 27 Maj, 2012 17:33   

Spoko wiem ,że sie martwisz i chciałabyś wiedzieć szybciej a tak sie nie da ,pisz jeszcze po wizycie jak sunieczka

Żaba i Aga 

Wysłany: Nie 27 Maj, 2012 23:09   

Wiem, że za granica wet kosztuje, ale nie rozumiem jak można najpierw pytać na forum a dopiero później u weta?
W moim rozumowaniu albo kochasz kasę albo swojego psa :(
U mnie zawsze zwierzaki były na pierwszym miejscu, ja mogłam nie mieć one zawsze :]

Odpowiedz do tematu